Podział przestrzeni

Mieszkasz w kawalerce ze swoim partnerem i masz dość nieprzespanych nocy i ciągłego braku miejsca? Praktycznie w jednym pomieszczeniu masz swoją sypialne, salon, biuro, a jakby tego było mało, to jeszcze kuchnię. Czujesz się przytłoczona, a w nocy nie potrafisz się wysypiać. Roleta, którą zastaliście w mieszkaniu prawdopodobnie była używana przez poprzednich lokatorów wiele, wiele lat, ponieważ nie wygląda ona najlepiej? Jej kolor dawno wyblakł, a na dodatek łańcuszek regulacyjny już dawno się przerwał i co chwilę musicie wspinać się na krzesłach, by spuścić roletę nocą, a podnieść w dzień? Czas najwyższy coś zmienić! 

Czy słyszałeś o tak praktycznym rozwiązaniu jak montaż szyn sufitowych? Jest to bardzo komfortowy zastępca rolet, jednak wygląda on o wiele bardziej elegancko. Nie pomniejsza pomieszczenia tak, jak roleta, gdyż montowany jest na suficie, co daje złudne poczucie optycznego powiększenia. Ponadto, jest to wręcz idealne rozwiązanie do mieszkań o niewielkim metrażu, gdyż może służyć do oddzielania od siebie stref sypialnianych, biurowych, kuchennych, czy salonowych. W związku z czym, w tani i łatwy sposób możesz poczuć się w swojej kawalerce, jak w wielopokojowej przestrzeni, ale nade wszystko zachować spokój i komfort psychiczny, a co za tym idzie – zadbać o higienę pracy, czy snu. Obecne sklepy, zarówno te stacjonarne, jak i internetowe, zaopatrzone są w szeroki asortyment szyn sufitowych. Praktycznie w każdym z Nich możesz znaleźć szeroki asortyment oraz różnorodność barw i materiałów, z których zostały wykonane. Dzięki tak powszechnej dostępności, bez obaw możesz je dopasować do reszty aranżacji Twojego wnętrza tak, by wszystko dobrze się ze sobą korespondowało. 

Rolety te doskonale tłumią światło, przez co możesz liczyć na długi i głęboki sen. Są one montowane na suficie, a więc idealnie sprawdzą się jako dzielnik do pomieszczeń, imitując ścianę lub solidny parawan.

Jeśli chciałbyś w tani sposób zainicjować zmiany w swoim mieszkaniu lub zadbać o jakość Twojego snu, zrezygnuj z szybko brudzącej i psującej się rolety i zdecyduj się na szyny sufitowe, a następnie ciesz się wyglądem Twojego wnętrza.Dodaj komentarz