Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ręcznie robione zakładki do książek – doskonały upominek na początek roku szkolnego

Wrzesień to koniec wakacji i początek roku szkolnego. Warto w tym czasie pomyśleć o tym, żeby podarować dzieciom z tej okazji jakiś drobny upominek „na zachętę” do nauki. Wydaje się, że – bez względu na to czy twoje dziecko już lubi czy dopiero polubi czytanie – nawet taki drobny upominek jak ręcznie robiona zakładka do książki może sprawić, że dziecko nieco częściej będzie sięgać po literaturę.

Ręcznie malowane zakładki do książek to jedne z moich ulubionych produktów z grupy tzw. rękodzieła artystycznego, które polecam każdemu. Sam posiadam kilka takich zakładek, często takie rękodzieło zamawiam też dla swoich bliskich na różne okazje. Nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją, żeby taki prezent nie wprawiał obdarowanego w prawdziwy zachwyt.

Dlaczego tego typu rękodzieło artystyczne jest tak bardzo lubiane?

Można powiedzieć, że ręcznie malowane zakładki do książek to coś więcej niż zakładki. To połączenie użytecznego przedmiotu z wyjątkowym małym dziełem sztuki. Malowane są przez artystów rękodzielników zazwyczaj na cienkich listewkach farbami, a dla zapewnienia im trwałości dodatkowo zabezpieczone są werniksem. Dzięki temu takie ręcznie malowane zakładki są trwałe i mogą zachować swój piękny wygląd na długie lata, może nawet na dziesiątku lub setki lat.

Co warte podkreślenia, na takiej zakładce może być namalowany niemalże dowolny motyw. W sklepach internetowych z rękodziełem znajdziemy zakładki z setkami różnych motywów. A jeśli nie znajdziemy wśród nich żadnego, który by skradł nasze serce – zawsze możemy zamówić u artysty rękodzielnika wymyślony przez nas, niemalże dowolny, motyw.

Najczęściej na takich artystycznych zakładkach znajdują się zwierzęta domowe – psy i koty, kwiaty, ptaki, krajobrazy czy motywy z literatury lub kinematografii.

Ile kosztują takie ręcznie robione gadżety? W sklepach internetowych z rękodziełem znajdziemy ręcznie malowane zakładki w cenach od 40 do około 100 zł za sztukę. Bywa, że ceny zakładek są wyższe – uzależnione to jest od motywu, który się na nich znajduje oraz doświadczenia twórcy. Ale nawet wśród tych tańszych ofert można znaleźć prawdziwe małe arcydzieła, które będą idealnym gadżetem dla miłośników czytania książek.

Przykładowe ogłoszenia twórców ręcznie malowanych zakładek znajdujące się w serwisie z rękodziełem ArtWitryna znajdziecie tutaj: https://artwitryna.pl/kategoria-produktu/zakladki-do-ksiazek-recznie-robione/

Zachęcamy do odwiedzenia powyższego serwisu oraz do obejrzenia niezwykłych zakładek do książek znajdujących się na podanej powyżej stronie internetowej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY


Dodaj komentarz