Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jak dobrać kapelusz do twarzy?

Sklep Sterkowski ma w swojej ofercie szeroki wybór kapeluszy. To stylowe dodatki, po które sięgamy coraz częściej. Noszą je zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Szeroki wybór różnych modeli sprawia, że wiele osób kompletnie nie wie, na jaki kapelusz się zdecydować. Warto pamiętać, że ma on być dopasowany nie tylko do naszego stylu, ale również twarzy. Tylko wówczas będziemy w kapeluszu wyglądać naprawdę dobrze. Podpowiadamy, jakie są rodzaje kapeluszy, a także na co zwrócić uwagę, wybierając model dla siebie.

Jakie rodzaje kapeluszy oferuje sklep Sterkowski?

Wchodząc na stronę sklepu Sterkowski, można przekonać się, jak wiele kapeluszy można obecnie kupić. Poszczególne modele różnią się stylem, a tym samym są odpowiednie na nieco inne okazje. Miłośnicy klasyki powinni zainteresować się kapeluszem fedora. Można zakładać go do koszul i koszulek z kołnierzykiem. Jest odpowiedni wtedy, kiedy mamy na nosie garnitur, nawet ten letni. Sprawdzi się też wówczas, gdy stylizacja ma mniej formalny charakter. Do fedory podobny jest kapelusz trilby. Zakładając go na głowę, należy pamiętać, aby z przodu rondo było opuszczone, a z tyłu uniesione. Ci, którzy szukają kapelusza typowo na nieformalne okazje powinni zainteresować się modelem panama. To kapelusz, który zwraca uwagę jasnym kolorem. Wykonany jest zawsze z przewiewnego materiału, który zapewnia komfort nawet w najbardziej upalne dni.

Jak kapelusz będzie odpowiedni do jakiego kształtu twarzy?

Aby w kapeluszu dobrze się prezentować, należy zadbać o to, aby wybrać model pasujący do kształtu naszej twarzy. Sklep Sterkowski doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego w ofercie ma różne modele, wśród których każdy znajdzie ten odpowiedni dla siebie. Jeśli nasza twarz jest okrągła, należy postawić na model z wyższą główką i rondem średniej wielkości. To sposób na to, aby twarz wydawała się smuklejsza. Podobnie wówczas, gdy mamy twarz kwadratową. W przypadku twarzy owalnej i prostokątnej świetnie sprawdzają się kapelusze, których rondo jest szersze.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY


Dodaj komentarz