Nudzi mi się…

To słowa, które słyszymy od naszych pociech częściej niż byśmy tego chcieli. Dzieci mają wyjątkową chęć poznania otaczającego ich świata, dlatego potrzebują wielu bodźców zewnętrznych, które tą ciekawość zaspokoją. Oczywiście rozwiązaniem jest wspólna zabawa, zajęcia dodatkowe, wyjścia na place zabaw i spotkania z rówieśnikami. Jednak ze względu na obowiązki nie zawsze możemy sobie pozwolić na całodobową zabawę z naszymi dziećmi. Dlatego warto pomyśleć o zaaranżowaniu im przestrzeni, w której nie będzie miejsca na nudę.

W kreatywny pokój dziecięcy idealnie wpisuje się nasza kolekcja naklejek na podłogę. Nawiązuje ona do zabaw, które sami znamy z dzieciństwa i przyniosły nam wiele frajdy. W naszej ofercie znajdują się naklejki o różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu idealnie wpasują się w każdą aranżację. W dodatku wykonane są z najwyższej jakości folii, pokrytej matowym laminatem, dzięki czemu są bardzo odporne na wszelkie uszkodzenia, zarysowania i bez przeszkód można je myć.

Naklejki przyniosą wiele godzin zabawy zarówno w pojedynkę jak i w gronie rodzeństwa czy zaproszonych znajomych. Dadzą też nowe życie zapomnianym już zabawką, jak chociażby całej kolekcji aut, która w końcu trafi z półki na podłogę.

Naklejki na podłogę to nie jedyne produkty rozwijające kreatywność dzieci dostępne w naszym sklepie. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się również kolekcja map świata, które powstały z myślą o nauce poprzez zabawę, ale im poświęcimy osobny wpis. Ta wyjątkowa kolekcja to nie tylko świetny pomysł na przełamanie nudnych ścian i kolorową dekorację, ale przede wszystkim możliwość poznania kontynentów i kierunków świata. W dodatku każda mapa posiada dodatkowe elementy, które dziecko samodzielnie może przykleić do ściany. Widnieją na nich zabytki, atrakcje i zwierzęta charakterystyczne dla danego miejsca na świecie. Ponadto w zestawie znajdziecie znaczniki dzięki, którymi wspólnie będziecie mogli planować podróże lub zaznaczać miejsca, które już odwiedziliście.

 Dodaj komentarz